Ürün Önerisi

Yenidoğumdan itibaren kullanılması tavsiye edilen ürünler arasında en sık tavsiye edilen ürün yelpazesi bebeklere özel yastıklardır.

Kafa şeklinin korunması veya düzeltilmesi yolunda birçok farklı ürün bulunmasına rağmen, bebeklerin ve ailelerin "maske" veya "kask" lar kullanılmadan önce muhakkak bir hekime danışılmalıdır.

Bebekleri yatma pozisyonundan oluşan şekil bozukluklarından korumak için ürün önerimiz Alman menşeili özel
"Theraline Bebek Yastığı" dır.

 

Theraline Bebek Yastığı

Theraline bebek yastıkları uyku güvenliği sağlamaktadır. Anatomik tasarımlı ve delikli ileri teknoloji kumaştan üretilmiştir. Bebeğin başını efektif bir şekilde destekleyerek ona hem sağlıklı, hem de konforlu bir uyku sunmaktadır.

Theraline bebek yastığının ortasına oluşturulmuş anatomik oyuk sayesinde bebeğin başına herhangi bir baskı olmamaktadır. Bebek saatlerce sırtüstü yatarak uyusa veya oynasa bile başında kesinlikle bir deformasyon oluşmamaktadır.

Başında şekil bozukluğu başlamış olan bebeklerin bile Theraline bebek yastığı kullanımı ile başlarında hızlı bir düzelme sağlanmaktadır.

3 farklı özellikte ve hava geçişine izin veren özel kumaşları sayesinde bebeğin baş ve çevresinin ısısı korunmaktadır. Bebeğin kendi başına dönmeye başladığı zamanlarda bile delikli yapısı ile boğulma riskini ortadan kaldıran Theraline bebek yastığı son derece güvenlidir. Bebek her pozisyonda rahatlıkla nefes alabilmektedir.

Theraline Özel Bebek Yastığını temin edebileceğiniz noktalar için lütfen buraya tıklayınız: